Iwasaki Okiya
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iwasaki Okiya

Lumea noastra este pe cat de interzisa, pe atat de fragila.Fara misterele ei, nu ar putea supravietui.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Crinii si un nufar printre spini trandafirilor

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:12 am

Eram prin gradina plimbandu-ma singura linistita cateva ore pana imi incepeam programul .
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:13 am

Stateam pe o banca admirand frumusetea gradinii.Nici in Italia nu mai vazusem o astfel de gradina frumoasa
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:14 am

Paseam linistita pe asfalt privind plantele minunate din gradina.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:16 am

-Doresc sa raman singur.
Le-am spus eu bodyguarzilor mei.Nu vroiam ca ei sa-mi strice dupa-amiaza
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:18 am

M-am asezat pe o bancuta si mi-am deschis evantaiul ce imi era sticat si am oftat adanc cu o privire trista si totusi cu o privire calma .
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:20 am

Cineva veni al mine si imi sopti ceva la ureche
-Chiar asa?Si unde este?
Dupa ce barbatul imi arata spre o banca m-am ridicat ducandu-ma acolo
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:21 am

M-am uitat la iazul din fata mea absenta altor lucruri de langa mine si imagini placute imi venira in minte ...Imagini cu vechiul meu prieten.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:23 am

-Kokoro,cat de mult ma bucur sa te vad aici
Spun eu incantat privind-o pe fata
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:24 am

M-am intors privirea luminata de vocea lui zambind dulce si privindu-l incantata de prezenta lui.
-Buna ziua domnule!spun eu cu un gram de imbujorare pe chip.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:27 am

I-am luat mana sarutandui-o.Asa cum se facea la mine acasa
-Nu cred ca ma mai ti minte.Sunt eu,Traico
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:29 am

-Traico, cel de la restaorantul Ogheki?spun eu confuza desi imaginea i-o recunosteam.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:31 am

-Nu,nu draga mea.Traico prietenul tau din copilarie.Cel din Italia ce venea in vacantele de vara aici
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:32 am

-AAAAA!L-am luat in brate apoi l-am lasat si mi-am intors privirea in dreapta inrosita.Scuzama pentru asta.
Mi-am intors-o .
-Mi-a fost dor de tine...
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:33 am

-Si mie mi-a fost foarte dor de tine draga mea.Au trecut mai bine de 4 ani de cand nu te-am mai vazut.Dar vai,ce frumoasa te-ai facut
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:35 am

-Iti multumesc , dar nici tu nu esti mai prejos de acest cuvant.Si tu esti minunat acum , se vede cate schimbari am avut amandoi.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:36 am

-Intradevar.Ani au fost nemilosi cu aspectul nostru..fost copilaresc sa spun asa.Dar tu ce mai faci?
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:38 am

-Pai ... dupa cum vezi sunt in stadiul de a fi gheisa .Stapana are multe planuri cu noile gheise si eu trebuie sa imi incep programul, dar nu acum.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:39 am

-Deci esti gheisa.Mereu imi spuneai ca asta vrei sa ajungi.Sa ma anunti cand vei devenii una in toata regula.Doresc sa fiu printre clientii tai favoriti
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:40 am

-Oh Traico, o sa iti spun .Vei fi primul sa sti ,spun eu imbujorata dar inca privindu-l pe Traico in ochi.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:42 am

-Ma bucur sa aud asta.Se spune ca primul barbat al unei gheise este foarte important pentru cariera sa deci e ales cu grija.Ma simt onorat draga mea.
I-am sarutat din nou mana in semn de respect profund
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:44 am

M-am asezat din nou pe bancuta si i-am zambit.
-Ia loc si spune-mi ce ai facut in toti cei 4 ani?
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:46 am

-Ei bine...sti ca doream sa intru in mafie de cand eram mic.Acum o conduc.Sunt seful celei mai de temut bande de mafioti:''Rose de puttana''
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:48 am

-Ahamz...si acum esti pe aici si ai incercat si tu pasiunile din Japonia nu?spun eu privind-ul cu coada ochilor zambind.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:49 am

-Da,recunosc si nu protestez.Sunt aici mai exact de 2 ani si pot spune ca am ajuns foarte cunoscut printre gheise
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:51 am

-Si eu nu am auzit nimic, posibil sa fiu si eu de vina la faptul ca nu prea comunic cu restul gheiselor de aici .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Crinii si un nufar printre spini trandafirilor Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Crinii si un nufar printre spini trandafirilor
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Desenand alaturi de parfumul trandafirilor.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iwasaki Okiya  :: Gion Kobu :: Gradini-
Mergi direct la: