Iwasaki Okiya
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iwasaki Okiya

Lumea noastra este pe cat de interzisa, pe atat de fragila.Fara misterele ei, nu ar putea supravietui.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O simpla camera

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Josh

Josh


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2009

O simpla camera Empty
MesajSubiect: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 11:11 am

Era in camera lui,era la calculator privind niste schite primite pe mail..Telefonul ii vibra pe masuta mica,cu tente maronii.Se scula incet de la birou,luandu-si telefonul si privind pentru cateva clipe,persoana care-l apela.Ofta si deschise telefonul.Dadu din cap afirmativ,si exclama din cuvinte ca ar fi de acord.Inchise telefonul revenind la birou.
Sus In jos
Korin

Korin


Pesti Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 29

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 12:33 pm

La un moment dat, in usa se auzi un ciocanit, usor retinut. Korin a fost trimisa de catre sefa Okiyei in legatura cu noile kimono-uri.
Sus In jos
Josh

Josh


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2009

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 12:35 pm

Isi intorse,incet,privirile spre usa.Se intorse cu scaunul,apoi isi indrepta pasii,calculati,cu grija spre usa.Deschise.
Sus In jos
Korin

Korin


Pesti Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 29

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 12:38 pm

-Buna ziua. spuse Korin cand usa se deschise. Facu o plecaciune scurta su apoi continua cu grija. Am fost trimisa de catre sefa Okiyei in legatura cu noile kimoni-uri. Dumneavoastra sunteti liderul firmei Enterprise, nu-i asa?
Sus In jos
Josh

Josh


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2009

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 12:39 pm

-Da,desigur eu sunt ! Poftiti va rog! zise facand pasi,ca fata sa poata intra.
-Acum,am vorbit cu adjunctul,si mi-a spus ca va sosii transportul la 14:20.
Sus In jos
Korin

Korin


Pesti Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 29

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 1:06 pm

Fata dadu din cap in semn ca intelege si intra cu pasi marunti in camera. Zambi uitandu-se la barbatul din fata ei.
Sus In jos
Josh

Josh


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2009

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 1:08 pm

-Desigur,sa ma prezint,..sau cred ca stiti cum ma numesc ? zise asezandu-se ,din nou,pe scaunul de la birou.
Sus In jos
Korin

Korin


Pesti Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 29

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 2:31 am

-Nu mi-a fost permis sa stiu asta, domnule. spuse fata zambind. Dar daca doriti sa va prezentati, atunci eu sunt bucuroasa.
Sus In jos
Josh

Josh


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 12/06/2009

O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 12:15 pm

-Desigur,dar mai intai,daca se poate,as dorii sa va servesc cu ceva,binteinteles,daca doriti !zise fixand-o cu privirea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O simpla camera Empty
MesajSubiect: Re: O simpla camera   O simpla camera I_icon_minitime

Sus In jos
 
O simpla camera
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Camera 001
» Camera plina de petale
» Camera 003
» Camera 004
» Camera 666...come in if you dare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iwasaki Okiya  :: Orasul :: Apartamente-
Mergi direct la: