Iwasaki Okiya
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iwasaki Okiya

Lumea noastra este pe cat de interzisa, pe atat de fragila.Fara misterele ei, nu ar putea supravietui.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Noapte...Doar eu si cu mine.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Damian Salisbury

Damian Salisbury


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 13/06/2009

Noapte...Doar eu si cu mine. Empty
MesajSubiect: Noapte...Doar eu si cu mine.   Noapte...Doar eu si cu mine. I_icon_minitimeDum Sept 13, 2009 1:00 pm

OFF: Privat Smile

ON: Statea intins pe iarba si incerca sa numele stelele,dar mereu se oprea la 100.Nu stia de ce...I se parea amuzant sa le numere,dar era fraier.Se bloca si nu stia de ce.Scoase un creion din haina subtire de toamna si nota pe carnetelul ce zacea langa el anumite chestii,detaliile pe care reusi sa le observe in noapte,culoarea rozalie a ciresului de langa el...
Sus In jos
Mineko
Admin
Mineko


Leu Caine
Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 15/02/2009
Varsta : 29
Localizare : Gion Kobu
Stare de spirit : Mysterious

Noapte...Doar eu si cu mine. Empty
MesajSubiect: Re: Noapte...Doar eu si cu mine.   Noapte...Doar eu si cu mine. I_icon_minitimeDum Sept 13, 2009 1:10 pm

Din spatele trunciului de cires se auzira pasii frematati ai cuiva si,in scurta vreme isi facu aparitia Mineko,imbracata intr-un chimono de un rosu inchis,cu manecile lungi si obi-ul auriu.
-Buna seara,Damian-san,se auzi glasul ei usor,in vreme ce bruneta se opri la cativa pasi de el,zambind.
Sus In jos
http://iwasaki-okiya.rpgdynasty.com
 
Noapte...Doar eu si cu mine.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iwasaki Okiya  :: Gion Kobu :: Gradini-
Mergi direct la: