Iwasaki Okiya
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iwasaki Okiya

Lumea noastra este pe cat de interzisa, pe atat de fragila.Fara misterele ei, nu ar putea supravietui.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Damian Salisbury - WARN & Reclamatii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Masami-onee-chan
Admin
Masami-onee-chan


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/02/2009

Damian Salisbury - WARN & Reclamatii Empty
MesajSubiect: Damian Salisbury - WARN & Reclamatii   Damian Salisbury - WARN & Reclamatii I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 2:54 pm

Cum astfel de mici conflicte trebuie pastrate in arhiva forumului ,este neaparat necesara deschiderea acestui topic ,in care vor fi postate constant informatii cu privire la situatia userului ce a primit WARN (daca s`a indreptat ,daca a fost lasat sa scape prea usor ,daca a continuat cu acelasi comportament ,etc.)

Data in care a fost adusa reclamatia: 13 Iunie 2009
Reclamantul: Andersen Gregory
Userul reclamat: Damian Salisbury
Motivul: Plagiat si God Mod in fisa personala a personajului
Se cere: modificarea imediata a continutului din fisa ce se considera plagiat si God Mod
In caz contrar: WARN ,urmand ca apoi sa fie trecut userul reclamat pe lista de asteptare spre BAN !

Aceasta problema va mai fi dezbatuta mai pe amanunt in prezenta si celeilalte Admine. Plus ca ,Damian inca nu a intrat si nici nu este la curent de acuzatiile ce i se aduc.

Incercam sa clarificam cat mai repede problema si sa dam pedepsele potrivite ,pe masura ,chiar daca nu am dorit niciodata sa se ajunga la asa ceva... S`ar fi putut evita ,desigur ...Ma rog...

DAMIAN ARE TERMEN DE 3 ZILE SA SE PREZINTE PE FORUM PENTRU A REMEDIA PROBLEMA SI ,DESIGUR ,PENTRU A APROBA (SAU NEGA) ACUZATIILE ADUSE !
Sus In jos
Damian Salisbury

Damian Salisbury


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 13/06/2009

Damian Salisbury - WARN & Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Damian Salisbury - WARN & Reclamatii   Damian Salisbury - WARN & Reclamatii I_icon_minitimeDum Iun 14, 2009 3:21 am

Mă rog...Am modificat unde era chestia cu God Mod...But,un lucru să vă fie clar.
Meseria n-o modific...Nici măcar nu ştiam ce meserie are altu'...Şi credeţi-mă că mă cam doare undeva...
In fine...
Sus In jos
Masami-onee-chan
Admin
Masami-onee-chan


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/02/2009

Damian Salisbury - WARN & Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Damian Salisbury - WARN & Reclamatii   Damian Salisbury - WARN & Reclamatii I_icon_minitimeDum Iun 14, 2009 4:06 am

PROBLEMA A FOST REZOLVATA CU SUCCES ,RECLAMANTUL SI USERUL RECLAMAT AU AJUNS LA UN ACORD ,INSA WARNUL PRIMIT DE CATRE DAMIAN VA RAMANE IN PICIOARE [VEZI SA NU ACUMULEZI MAI MULTE] ...

ACESTA ESTE UN CAZ INCHIS DE`ACUM ,DECI VOI BLOCA TOPICUL ,IAR EL VA FI MUTAT IN ARHIVA FORUMULUI !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Damian Salisbury - WARN & Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Damian Salisbury - WARN & Reclamatii   Damian Salisbury - WARN & Reclamatii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Damian Salisbury - WARN & Reclamatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iwasaki Okiya  :: Recycle Bin :: Arhiva-
Mergi direct la: