Iwasaki Okiya
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iwasaki Okiya

Lumea noastra este pe cat de interzisa, pe atat de fragila.Fara misterele ei, nu ar putea supravietui.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Crinii si un nufar printre spini trandafirilor

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:54 am

-Esti prea tanara ca sa auzi de mine.Odata le-am auzit pe niste gheise spunand ca trebuie sa va fereasca pe voi,incepatoarele,de farmecul meu.Si au mai spus ca eu sunt doar pentru cele mai nobile gheise.Insa eu chiar doresc sa te intretin Kokoro
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:56 am

-Stiu , dar trebuie sa astepti pana voi fi pregatita pentru tine intradevar.
Spun eu lasandu-mi capul pe umarul lui si privind inainte cu privirea mea calda.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 6:58 am

-Voi astepta oricat de mult va fi nevoie.Si iti promit ca daca imi va placea vei trai foarte bine
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:00 am

-E bine de stiut ,spun eu luandu-mi capul de pe umarul lui si aranjandu-mi kimonoul.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:01 am

Priveam fericit ianinte.Era o zi perfecta.Cea mai perfecta de cand am venit aici,in Japonia
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:03 am

Mi-am inchis ochi si am mirosit aerul proaspat ,un miros de trandafiri si flori de cires.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:04 am

-Spune-mi Kokoro...ce ai mai facut in toti acesti ani inafara de faptul ca te-ai pregatit sa fi gheisa?
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:05 am

-Am stat tacuta , prea tacuta .Cu durere in inima de atata singuratate si asteptam momentul asta sa te vad inca odata ...
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:06 am

-Ah,ce cuvinte pline de speranta.Si eu am fost la fel.Chiar am pus unii baieti s ate caute
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:12 am

-Si uite ca m-ai gasit ,spun eu linistita.Oare ce voi face azi cand imi voi incepe programul.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:13 am

-Sunt sigur ca te vei descurca de minune,cum faci tu tot timpul.Acum ma m-ai vazut si ca ai auzit tot ce am vrut sa-ti spun,poate esti si mai motivata sa ajungi gheisa
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:15 am

-Sunt , vreau sa imi fi primul client si asta ma va face sa muncesc cat mai mult si repede da a face sa se indeplineasca aceasta dorinta.
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:18 am

-Sper ca stapana ta sa iti dea in curand titlul de gheisa.Il meriti pe deplin draga mea
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:19 am

-As dori ,dar trebuie ca amandoi sa asteptam asta .
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:22 am

-Da,asa este.Iar cand va veni vremea voi fi foarte incantat sa stiu ca ti-ai indeplinit visul
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:24 am

Am tacut si am oftat scurt .Mi-am indreptat chipul alb spre el ,cu ochi mei albastri si cu buzele rosi natural il priveam fericita .
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:26 am

I-am raspuns la zambet chemand un brabat.
-Adu-mi imediat cutia
B:Desigur stapane
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:29 am

L-am privit confuza neintrebandu-l ce avea barbatul acela de adus si am stat tacuta..."tacerea e sfanta ."
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:33 am

Barbatul imi aduse o cutie frumos ornata.AM deschis-o oferindu-i fetei colierul
http://blog.wysjewelry.com/wp-content/uploads/2009/02/nature-jewelry.jpg
-Un cadou de revedere
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:34 am

Am clipit cu ochi mari si mirata cu obraji rosi .
-Iti multumesc , il voi purta mereu .
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:35 am

-Mereu te-am asemanat unui fluture.Plin de viata si frumusete.Atat de liber sa sufletul tau
I l-am pus la gat
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:42 am

Am stat nemiscata si i-am atins chipul fin de marmura zambindu-i .
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:44 am

-Iti vine atat de bine.Doua frumuseti impreuna...incantare pentru ochii mei
Sus In jos
Miasaji Kokoro

Miasaji Kokoro


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:48 am

-Off...vreau sa fiu a ta ,sa ma pretuiesti si eu pe tine .Mai mult tu ...
Sus In jos
Traico

Traico


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 13/06/2009

Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:49 am

-In curand draga mea..in curand dorinta ti se va implinii si atunci vom fi fericiti
Sus In jos
Continut sponsorizat





Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Crinii si un nufar printre spini trandafirilor   Crinii si un nufar printre spini trandafirilor - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Crinii si un nufar printre spini trandafirilor
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Desenand alaturi de parfumul trandafirilor.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iwasaki Okiya  :: Gion Kobu :: Gradini-
Mergi direct la: